Rozhodli jste se podnikat, ale bohužel nemáte finanční prostředky? Vaše nebo ostatní banky pře vámi zavřeli dveře protože pro ně nejste důvěryhodný a nepřijatelný klient? Ano i to se může stát a nebudete jediný. Jenom že je pro vás noční můrou si půjčit nebankovní hypotéku Nebankovni-hypoteky-uvery? To už je dávno minulostí. Někdy se prostě nějaké té půjčce nevyhneme, pokud nemáme svoje finance. Bohužel do tohohle okruhu nepatříte a jiná cesta není.

penize

Nebankovní hypotéka nemá tak přísné kritéria na získání finančních prostředků. Pokud máte pravidelný, stálý příjem není se čeho bát. A můžete rozjet podnikání. Základem je vybrat spolehlivého věřitele, který vyhoví všem vašim představám o půjče. Takže nezbývá nic než hledat. Jedna tu zrovna mám a to je skvělé.

Jedinou podmínkou je to, že budete muset ručit svou nemovitostí. Ale pokud jste řádný klient a jste plně rozhodnutý, máte finanční prostředky na splacení stanovené částky, tak nemusíte otálet. Banka je ke svým klientům vstřícná a děla vše proto aby vám pomohla a mohla vyjít vstříc. Je to opravdu snadné. Pokud máte co nabídnout, tak máte vyhráno a peníze jsou vaše a vy se můžete stát díky nebankovní hypotéce významným podnikatelem, který se nenechal odradit a šel dál za svým podnikatelským záměrem. A to se mu vyplatilo.

uspěšný podnikatel

Když jste si půjčili u nebankovní společnosti tak to hned nemusí znamenat, že jste někde selhali. Nad tím ani nepřemýšlejte. Bohužel systém už je takový, stačí jedna nezaplacená složenka se kterou jste se opozdil. Jedno zapomenuté zaplacená vyúčtování u svého operátora a jste zapsání v registru a ani o tom nevíte. Nevědomky se vám zavřou dveře k bance a obrátíte se na druhou stranu. Tam se vám otevřou druhé a výhodnější dveře, kde si svých klientů váží a snaží se jim pomoci. Pak už záleží pouze na vás jak k tomu přistoupíte. Ale snad zástava nemovitosti bude dostatečnou motivací.

Cesta k úspěšnému podnikání

Post navigation