Cestování mě vždycky moc bavilo. Vždycky jsem chtěla procestovat alespoň půlku světa. Jenomže když jsem si potom zjišťovala nějaké informace, tak jsem zjistila, že to nebude opravdu jenom tak jednoduché. Potřebujete mít taky různé doklady a víza. A já nevím, jestli já osobně bych to zvládla a jestli by mě to bavilo, protože já osobně nesnáším lítání po úřadech. Myslím si, že je to zbytečnost a zbytečně tam trávím svůj drahocenný čas. Moc ráda totiž sportuji ale taky někam se ráda podívám daleko. A už jsem chtěla třeba do Thajska a někam dál do Indie. Můj sen byl procestovat celou Indii.

Mám ráda nová místa.

A strávit tam alespoň rok a půl, jenomže když jsem se dozvěděla, kolik papírování mě to bude stát, tak jsem od tohoto z mého snů ustoupila. Navíc by to taky bylo hodně finančně náročné. A o to hlavně ale nešlo. Finance bych nějak sehnala. Ale mně šlo spíše o to papírování a taky o to, kde pak budu bydlet.

Cestování je můj koníček.

Tak jsem to raději vzdala. Řekla jsem si, že bych asi procestovala v budoucnu celé Španělsko a celou Itálii. Tohle už je hodně reálné. Je tam taky je sice různé papírování, ale ne takové, když chcete cestovat do Afriky. A tak jsem si řekla, že zkusím Itálii a Španělsko. A vy rádi taky cestujete? A kam nejraději cestujete? A sami nebo s rodinou? Já ráda cestuji sama, ale taky s mým přítelem. Oba dva jsme už byli pět krát v Řecku a taky v Thajsku. Musím říct, že to bylo opravdu perfektní a já se těším, až s přítelem zase někam pojedeme. Protože nás cestování oba dva baví a myslím si, že s cestováním jenom tak nepřestaneme. Taky pro mě bylo hrozné, když byl zákaz na dva roky cestovat. To jsme si s přítelem jenom tak povídali o cestování a prohlíželi jsme si staré fotky, když jsme byli spolu na dovolené. Už se těším, až si zase doplníme naše zápisky z cest. Možná taky napíšu knihu. Psaní mě baví, takže bych spojila cestování s psaním.

Cestování s přítelem

Post navigation