Mezinárodní veletrh motorek se bude konat od 5. do 8. března na výstavišti v Brně. Podle informací se taky můžeme těšit na bohatý program.
Hlavním tématem je…
Tento ročník budou rovnou dvě. Z deníku motorkáře nám předvede průběh cesty po světě jen na motorkách. Jak už samotný název vypovídá. Druhý program Zlaté české ručičky zobrazí výtvory nadaných mechaniků. Patří zde i Europacup, který se bude konat v pátek. Jedná se o soutěž, kdy studenti všech zemí budou soupeřit o nejlepší motocykl či jízdní kolo. Češi si minulý rok vedli parádně – Andrej Bartoš skončil na 2. místě.
harley na cestě
Czech Custom Grand Prix
Další soutěží na veletrhu bude výstava přestavených, jedinečných mašin – Czech Custom Grand Prix. Je možné, že se po letošní premiéře stane nejvyhlášenější soutěží oboru ve střední a východní Evropě. Můžeme se těšit na vytuněné Harleye, scramblery, stroje stvořené vlastníma rukama od základů či upravené skútry. Novou kategorií je oddíl pro značky Indian. Odhaduje se, že podíl českých a zahraničních značek bude 50 na 50.
Trochu toho adrenalinu
Na programu je napsaná i kaskadérská skupina Crazy Day. Tento rok se k nim ale přidají i další jezdci v rámci soutěže Czech Stunt Grand Prix. Je jisté, že nás čeká napínavá podívaná. Dále se na Motosalonu objeví i Moto Gymkhana, kteří navíc prohlásili, že některé zájemce nechají slalomovou jízdu vyzkoušet. V tomto ročníku o adrenalin opravdu nebude nouze.
ukázka Brna
A co občerstvení?
To bude nově zabírat celý pavilon, konkrétně Z. Organizátoři ho nazvali „Burger Aréna“. Už podle názvu zde najdeme všelijaké prodejce hamburgerů, včetně vegetariánských pokrmů. Každý by si měl tedy přijít na to, co mu chutná. A jako plus bude v Aréně i hudební doprovod. A když už letošním hostem Motosalonu bude Zdeněk Pohlreich, je možné, že ho potkáme i tady.
Na závěr
Jak již bylo zmíněno, objeví se na veletrhu Zdeněk Pohlreich, šéf české gastronomie a milovník motocyklů. Dále uvedou Pavla Lišku a Jan Révaie, kolegy herce, které můžeme znát z televizních dokumentárních seriálu Moto cestou necestou a novějšího Vandráci.

4.5/5 - (6 votes)
Co očekávat od letošního Motosalonu

Post navigation