Pokud potřebujete najít vhodné místo pro firemní akci – teambuilding? Tohle místo bude opravdu vhodné a měli byste to všechno vyzkoušet co nejrychleji, protože takhle dobrodružství nezažijete nikdy, pokud nikdy nic nezkusíte a nedáte tomu šanci. Skvělé řešení pro všechny akce ve více lidech, to je escape room Pardubice, které nabízejí dobrodružství a velmi netradiční zážitky, takže se těchto věcí rozhodně vůbec bát nemusíte.

útěk

Co můžete zažít?
Netradiční zážitky spokojení s logickým vyřešením záhad, které prostě musíte zvládnout díky indiciím vyřešit. Hned se dá všechno zvládnout a uvidíte, jak to bude skvělé. Budete potřebovat dobrý postřeh, dobrou paměť, soustředěnost a všechno dohromady. Vzpomínky, které si odnesete s sebou z naší akce, ty budete mít dlouho v paměti, to se nebojte ničeho. Můžete jak soupeřit mez sebou, tak klidně společně, je to jen na tom, jak se rozhodnete. Vyberte si své možnosti teď, ať to máte zarezervované a uvidíte, jak tohle dopadne.
V sekci často kladených otázek najdete odpovědi na své otázky, které by vás mohly zajímat.

strom

Ceník

Jistě vás bude zajímat cena. Cena se odvíjí od počtu zúčastněných, takže dle toho, kolik vás bude, tak zaplatíte. Obecně platí pravidlo, že čím víc vás bude, tím to bude v přepočtu na jednu osobu výhodnější, ale pokud to budete platit jako jeden člověk, tak nejlepší to bude, když přijdete v páru, třeba s přítelem nebo přítelkyní, to budete mít za tisíc korun. Pokud budete chtít být ve třech, tak zaplatíte 1200 Kč a tak to pokračuje až do pěti lidí.
Svoji rezervaci můžete klidně i zrušit, když se stane něco neočekávaného a můžete si ji předělat na jiný den. Vyřešte dárek dárkovým poukazem od nás. Stačí si vybrat den a vytvořili platnou rezervaci. Všechno je přes internet online.
Nenašli jste odpověď ani na jednu vaši otázku? Pokud ne, tak zavolejte.

Escape room Pardubice

Post navigation