Pokud jste si koupili letenky do destinace, kterou jste předtím nikdy nenavštívili a tak nevíte, kde sehnat nejlepší ubytování za nejlepší cenu, nezoufejte. Větší rozmach cestování na vlastní pěst přeje vzniku různých internetových portálů a srovnávačů cen, které se specializují výhradně na ubytování. Zvolit hotel, penzion či chatu obvykle můžete dle několika kritérií: cena, vzdálenost o centra města, počet lůžek, vzdálenost od pláže, vybavení pokoje i možnosti stravování. Pojďte se s námi podívat na nejznámější srovnávač cen hotelů Trivago.
balkony hotelu
Trivago je bezpochyby největší srovnávač cen hotelů. Tento portál se nyní pyšní zajímavým obsahem. Naleznete zde 1,3 milionu hotelů ze 190 zemí z celého světa. Do vyhledávání zadáte cílovou destinaci, následně potvrdíte datum příjezdu i odjezdu a zvolíte počet lůžek. Poté portál vyhledá veškeré volné pokoje v dané lokalitě a v daném čase. Všechny tyto nabídky lze ještě třídit dle ceny, doporučení, hodnocení uživatelů, i vzdálenosti do centra města. Vyhledávání je tak přehledné a intuitivní. Po rozkliknutí nabídky se vám objeví informace o hotelu. Dozvíte se například, v jaké vzdálenosti se nachází významné památky nebo vyhlášené restaurace. Je zde zmíněno také hlavní vybavení pokojů a bližší podmínky rezervace. Přes tento portál si ubytování můžete rovnou také zarezervovat – cestování tak nikdy nebylo jednodušší! Pokud máte přece jen obavy o kvalitu ubytování, je doporučováno si nabídku vyfiltrovat dle hodnocení uživatelů. Trivago má k hodnocení vytvořen svůj vlastní index zvaný Rating Index, který shromažďuje informace a hodnocení z mnoha zdrojů na základě kterých vyhodnocuje následné hodnocení ubytování na portálu Trivago. Jestliže umíte anglicky, můžete si přečíst konkrétní hodnocení návštěvníků hotelu.
hotelový bazen
Pokud tedy neradi trávíte dovolené na jednom místě a naopak byste rádi procestovali celý svět, třeba formou lowcost dovolených, srovnání hotelů a penzionů v cílové destinaci dle ceny určitě oceníte. Ušetříte spoustu peněz, které můžete investovat do dalšího výletu!

3.5/5 - (4 votes)
Internetový srovnávač hotelů

Post navigation