Úložných prostor není nikdy dost
Člověk se kolikrát diví, kde se u něj doma vzalo tolik věcí. Množství věcí, které potřebujeme schovat, může leckdy předčit naše plány. Hromady oblečení, hodně bot, nespočet hraček a dalších věcí musí být zkrátka kam dát. Jenže ne každý má doma velký prostor, kde dokáže všechno ukrýt. Někdo musí využít doslova každý centimetr prostoru, aby jej využil na maximum. Patříte mezi ty, kteří potřebují velké skříně? Skříně na míru Praha vám vytvoří skříň podle vašich představ.

šatna s oblečením

Vyberte si vnitřní uspořádání
Protože každému člověku vyhovuje něco jiného, mohou si naši zákazníci podle svých potřeb sestavit vnitřní uspořádání skříní. Je jen na vás, zda budete chtít jen šatní tyč, nebo šuplíky či košíky. Uspořádání je čistě na vás, protože jen vy víte, co ve skříni budete ukládat.

Skříně si můžete zkusit navrhnout přímo na našem webu. Můžete si vybrat vnitřní uspořádání, barvu i velikost. Kromě skříní na míru vyrábíme i vestavěné skříně a kuchyňské linky. Nenabízíme jen obyčejné skříně, ale jsme schopni vyrobit ozdobné posuvné dveře, a to v mnoha dekorech. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout již hotové skříně, které mají na dveřích například Simpsonovy, květiny nebo hudební nástroje.

šatní skříň

Společně s vámi navrhneme tu nejlepší skříň přesně pro vaše potřeby. Ukážeme vám ji na 3D vizualizaci, kterou vám vyhotovíme zdarma. Cenu za skříně vám spočítáme předem. Garantujeme vám, že budete spokojeni jak s návrhem, tak s cenou a konečným provedením. Po Praze máte dopravu zdarma, a to včetně montáže. Jme špička mezi výrobci skříní a kuchyní, o čemž svědčí spokojené recenze našich zákazníků. Zvolte pro svou domácnost to nejlepší, co můžete sehnat, a navíc za velmi příznivé ceny. Naše skříně jsou velmi kvalitní, protože je vyrábíme z odolného lamina. Vše skříně se hodí do chodby, ložnice i dětského pokoje.

Krásné moderní skříně pro všechny

Post navigation