Život pod jednou střechou může být pořádně náročný, když ji sdílíte s lidmi, se kterými ve skutečnosti žít nechcete. A je úplně jedno, zda jde o vaše rodiče, přátele, anebo třeba anonymní spolubydlící, se kterými vás svedla dohromady životní situace. Stačí pár měsíců a lidí okolo máte dost, chtěli byste žít podle svého a mít více soukromí. A toho lze dosáhnout jen jedním jediným způsobem – pořídit si vlastní bydlení. Jen když budete bydlet mezi vlastními čtyřmi stěnami, pak můžete sami určovat pravidla hry. Jenže jak se dostat k vlastnímu bydlení, když nemáte po ruce milióny?

Ano, přesně tolik je potřeba k tomu, abyste si mohli vybrat, jak budete žít – zda v bytě, anebo ve vlastním rodinném domě – k tomu je potřeba alespoň tří až pěti miliónů korun. A ty jen málokdo nosí po kapsách, jen málokomu se válejí na účtu. A mnoho není ani těch, kteří by peníze vydělávali jako o závod.

Dá se z takového kruhu nějak dostat ven?

Ale ano, i tak můžete bydlet ve vlastním, a to za předpokladu, že nebudete příliš nároční!

Když si pro život zvolíte mobilní dům od Top-mobilnidomy, rázem vám bude hej. Dostanete to, po čem toužíte, aniž byste se museli vydat z poslední koruny, a zároveň zadlužit na dlouhé roky dopředu. A to zní skvěle, ne?

model domu

Mobilní dům je skvělá forma bydlení, která vám poskytne komfort vlastního rodinného domu o velikosti běžného panelového bytu. Navíc k tomu, abyste si jej pořídili, dokonce ani nemusíte mít vlastní pozemek – stačí vám ten pronajatý.

Nejlepší obrázek o mobilheimech si uděláte, když se vypravíte do centra vzorových staveb. Zde si můžete vše na vlastní oči prohlédnout a přesvědčit se o tom, zda by vám takové skromné bydlení, ve kterém vám nebude chybět nic důležitého pro život, vyhovovalo, anebo ne.

odemykat dvare

V každém případě, cena, která se pohybuje okolo jednoho miliónu korun, je naprosto bezkonkurenční a zvládne na ni našetřit každý.

4.3/5 - (6 votes)
Mobilheim – dostupné bydlení pro každého

Post navigation