Máte rádi moto: Například motocyklové závody? Já jsem jejich velká fanynka moto mě moc baví. K motocyklovým závodům mě poprvé vzal můj přítel. Bylo mi čerstvých sedmnáct let a on si řekl, že si pořídí motorku. jen takovou lehkou, která nejede moc rychle. Víte, já mám k motorkám velký respekt a bojím se na nich jezdit rychle a taky mám vždycky strach o ty řidiče na motorce. Říká se jim přeci, že jdou dárci orgánů. A možná to je i pravda. Můj soused se na rychlé motorce vyboural a bohužel nepřežil. Známý z vedlejšího města dopadl stejně. Je velmi smutné, když za rok přijdou o život dva lidé, které znáte. A na motorce. A nyní ji má váš přítel. Naštěstí mě přítel ale překvapil tím, že je má na závody a nebude jezdit jen tak po silnici pro zábavu. Přítel se vzhlédl v moto závodech. myslím, že je to docela prima nápad. V areálu bude jezdit s ostatními a nikde mi tam nevlítne pod kamion.

Jet na motorce městem je někdy složité.

A tak jsme si řekla, že je to vlastně prima nápad. Přítel denně cvičil v areálu s dalšími závodníky a za dva měsíce ho čekal jeho první závod. Musím říct, že jsme byla z toho hodně nervózní, protože přítel se na to tak moc těšil že nebyl den, aby o tom přítel nemluvil. Přítel si hodně přál vyhrát první místo, ale já jsem o tom pochybovala. Vždy jezdí sotva dva tři měsíce a hned chce vyhrát a být první? Pojede deset závodníků a myslím, že přítel by byl v sedmém nebi, kdyby skončil třetí. Vždyť ta, pojednou samí profíci, takže si myslím, že přítel to nebude mít vůbec lehké. A když přišel den D, tak byl přítel jako na trní a já snad ještě víc.

Závody má rádo velmi mnoho lidí.

Víte, chtěla jsem, aby byl přítel šťastný a přála jsme mu to nejlepší. Jenže moto není jednoduché a motocyklové závody nejsou lehké a jen tak pro děti. A když se ozvalo pověstné start, tak jsem sotva dýchala. Závod trval asi dvacet minut, cíl jsem ani nemohla vidět, jak jsem byla natěšená a jako na trní. A víte, jak to nakonec dopadlo? Přítel skončil předposlední. Byl z toho úplně v šoku a velmi zklamaný, protože tohle vůbec nečekal. Chtěl být první a byl skoro vlastně poslední. Bylo mi ho líto, ale co se dalo dělat. Nikdy nic není dokonalé. 

Moto závody

Post navigation