Sníte o novém bydlení? Chtěli byste si pořídit vlastní dům? Název dům většinou odpovídá dané stavbě. Tu si můžete velice snadno zajistit, pokud zvolíte mobilní verzi. Mobilní domy se těší stále větší oblibě. Zejména proto, že si můžete vybírat ze skladových zásob, domy jsou připravené k odvezení, některé použité, ale mnohé jsou úplně nové a jenom čekají, až si je nový majitel vybere, záměrně neříkáme – odveze, protože profesionální přepravu samozřejmě zařídíme my v rámci našich služeb. Vám jenom stačí, když si objekt vyberete.

Mobilní dům celoroční Lavarohouse využijete v případě, že si chcete pořídit opravdu stálý dům na celoroční bydlení. Navíc s nízkými měsíčními náklady. Zatepluje se speciální technologií PUR pěny. Proto se ani v zimních měsících nemáte čeho obávat, této izolační vrstvy se dává opravdu dostatek a její účinnost je srovnatelná s jakoukoliv jinou zateplovací metodou, mnohdy svými parametry překračuje a volí se v posledních letech za číslo jedna v oblasti zateplování.

lidé v místnosti

V objektu můžete bydlet téměř hned. Některé jsou dokonce vybavené, takže v nich najdete už všechno, co k běžnému životu budete potřebovat, stůl a židle, pohovku, skříně, postele, samozřejmostí je kuchyňská linka a mnohé spotřebiče, lednička, myčka, digestoř, sklokeramická nebo indukční deska, vybavená koupelna i wc.

Vybírat si můžete ze skladových zásob nebo si zvolit dům na zakázku. Individuálně se dají nastavit mnohé parametry, pokud na objekt nespěcháte.

rodina s dětmi

Udělejte si z domu svůj domov. Domov z objektu uděláte až vy. Vaše věci a vaše přítomnost. To zvenčí je přeci jenom skořápka. Ale to uvnitř, to je srdce každého domova, to jsme my, naši blízcí a rodina. To jak se máme, i to, jak žijeme. Pokud budeme spokojení, projeví se to i v našem životě, ve vztazích, v soukromí i práci. Mít vlastní dům je sen mnohých z nás, nyní si ho ale konečně můžete splnit a to touto nenáročnou, ale právě velice snadnou cestou.

Nový dům i domov

Post navigation