Někdy není vůbec na škodu zapojit se do nějakého kurzu, který vám ukáže zajímavou cestu a různé techniky zpracování dekorací.

Takové lekce nabízí většinou ženy, které se touto technikou zaobírají už několik let. Většinou vám nebude stačit jedna hodina, ale to nejspíš víte. Čeká vás tedy nanejvýš zajímavý měsíc, který vás zasvětí do tajů nových možností a vy tak v sobě můžete objevit skrytý talent.

prošívání

Protože víme, že nemusíte být právě maminka na mateřské dovolené, ale zaměstnaná žena, nejspíš se vydáte cestou víkendových kurzů, kdy vás bude muset vaše rodina oželet.
Určitě vás zaujme kreativní přehlídka a reprezentativní ukázka různých druhů patchworku, které se dají mezi sebou skvěle kombinovat.
Ještě než se přihlásíte, je třeba vyrazit na nákup důležitých pomůcek , bez kterých se prostě neobejdete. Anebo mít někoho, kdo vám je bude ochotný zapůjčit.

Co vás čeká a nemine
V první řadě trénink, který z vás udělá mistra oboru. Možná to vypadá jednoduše, ale bez trochy šikovnosti se prostě nevpravíte do práce. Naučí vás tu používat řezák, pravítko nebo podložku. Právě tito pomocníci vám pak v konečném důsledku hodně usnadní práci. Díky správným návykům budete skvělé už jako začátečníce.
Velmi efektivně vypadají bloky, které pak můžete snadno zapracovat do vašich dalších výtvorů. Na kurzu si ve zmenšené velikosti vyzkoušíte konstrukci tašky s podšívkou, polštáře nebo deky se všemi náležitostmi. Ušijete tedy malou taštičku s podšívkou, polštářek- jehelníček a vzorek pro vaši deku se všemi postupy a vychytávkami včetně zakončení a začištění práce.

deky

Výhodou je, že se můžete předem domluvit, jaké barvy a vzory by vás zajímaly. Buď si vyberete z látek, které nabízí sama lektorka nebo si můžete vzít i své vlastní. Záleží jen na vás, s čím chcete pracovat. Díky tomu tak budete připravené naprosto na všechno.
Sebou si zabalte jen dobrou náladu a nadšení.

Objevte s námi krásu patchworku

Post navigation