Vzpomínáte si na svá dětská léta, jak jste si v obýváku vašich rodičů stavěly jako děti stany? Stačilo přisunout dvě křesla k sobě, přehodit přes ně dlouhou deku a úkryt, kde vás nikdo nemohl spatřit a kde jste si hrály, byl v cuku letu na světě. Také patříte mezi tyto šťastné děti, které si vyhrály jen s obyčejnou dekou přehozenou přes stůl anebo přes křesla? A pamatujete si na ten krásný pocit bezpečí, který jste si samy vytvořily, byť jste doma byly rády? Ale přes to všechno dětský svět má rád svá specifika a mezi ně patří bezesporu i určitá tajemství.

dítě polštáře

Dnešní dítka už nemusejí dělat takové krkolomné kousky a přestavovat vám obývák … A proto jim radost uděláte dětským stanem na hraní, který můžete rozložit v jejich dětském pokoji, anebo když je chcete mít „na očích“, pak jim uvolněte místo ve vašem obývacím pokoji anebo v kuchyňském koutě. Budou společně vámi, ale přesto se budou cítit neviditelné. Dopřejte jim luxus bezpečí, který chtějí cítit. Není to o tom, že s vámi nejsou rády, ale je to o určitém tajemství, kdy mohou ve své „centrále“ dělat kousky, o kterých nechtějí, aby rodiče věděly. Je to ale velké plus i pro rodiče, protože víte, kde děti najdete a že si v klidu hrají. Nemusíte je nahánět po bytě, jsou s nadšením usídlené ve svém království.

hračky dítě

Budou šťastné, když jim nadělíte k jejich narozeninám anebo svátku dětí krásný látkový barevný stan Chytraliska. Můžete vybírat ze stanů jak pro holčičky, tak pro chlapečky. Dívenky budou nadšené z růžového úkrytu ve tvaru Kočáru pro princezny, do kterého velmi rády nastoupí a můžete si být jisti, že z něho jen tak nesesednou. Dívky nepohrdnou ani stánkem Víla či Zámek. Chlapce zaujme například stan typu Hasičské auto, Dinosauří hrad, stan Auto anebo Pirát.

Pořídit jim můžete nejen dětské stany do bytu, ale i látkový zahradní domeček, který se stane centrem při narozeninové párty pro všechny pozvané kamarády.

3.5/5 - (2 votes)
Pohádkové království pro děti

Post navigation