Pokud jste s vaším partnerem delší dobu, a váš vztah je plný krásný vzpomínek, a zároveň jste společně prožili dobré i zlé, je naprosto přirozené, že počáteční vášeň a spalující touha po fyzickém kontaktu časem tak trochu uvadá, respektive ji nahrazují jiné aspekty společného partnerského života. Nekonečné milování a vzájemné dotyky na intimních místech nezbytně v průběhu času musí nahradit dohadování o nákupech potravin, vyzvedávání dětí ze školky, úklidu domácnosti a dalších tématech běžného života.

líbající se pár

To však neznamená, že byste svou sexualitu měli potlačovat, nebo že byste měli s partnerem rezignovat na užívání si společného času na fyzické rovině. Právě naopak! Čím déle spolu jste, tím více je potřeba zohledňovat práce intimní stránku vašeho vztahu a snažit se i po letech rozmíchávat plamen vaší vášně. Jak? To už záleží na vás. Nikdy však není pozdě na to, abyste zkoušeli nové věci nebo objevovali sexuální preference a záliby toho druhého.

potetovaný muž

Jaká jsou hlavní pravidla, tipy a oblasti, které vám můžeme doporučit pro začátek s obnovováním vašich postelových dobrodružství?

  1. Sledování lechtivých filmů. Nebojte se společně podívat na vzrušující video nebo porno film. Tento obsah už dávno není zapovězený nebo určený pouze pro muže, naopak, čím dál více snímků z produkce tohoto typu je určeno právě ženám a tomu, aby se díky němu mohly vzrušit, klidně i spolu se svým partnerem. Díky těmto snímkům si navíc můžete společně přijít na nové možnosti, které lze vyzkoušet na vlastní kůži.
  2. Sexuální hračky. Pokud ještě nevlastníte vibrátor nebo různé stimulační kroužky, poohlédněte se spolu po různých pomůckách a vyberte ty nejlepší, které budete společně testovat. Fantazii se meze nekladou a nemusíte se bát vyslovit jakékoli přání týkající se pomocníka, který by vám mohl v sexu pomoci.
  3. Doplňkové látky. Nebojíte se přidat vašemu fyzickému aktu trochu povzbuzení zvenčí? Pokud právě nemáte svůj den a necítíte se dostatečně nabuzení, nebo naopak máte chuť na sex a chcete tyto pocit ještě více prožít a umocnit, můžete vyzkoušet například poppers.
Probuďte vášeň ve vašem vztahu!

Post navigation