Oslavy konce roku a příchodu nového nenechají nikoho na poklidu. Ať nechcete, vtáhne vás to do akce. Kolegové, přátelé se vyptávají, co podniknete? Vytřete jim proto zrak a podělte se o své plány.

Pokud plánujete něco většího, musíte s předstihem. Co tím mám na mysli? Je velice módní trávit konec roku mimo domov. Pojďte se podívat na možné nabídky.
ohňostroj nad městem

Hory a lyže

Jste-li milovníci zasněžených vrcholků a aktivního životního stylu, je to jasná volba. Pobyt si ale rezervujte zavčas. Je jen na vás, zda strávíte pár dní v tuzemsku, nebo se vydáte za hranice. Na dokreslení atmosféry, je dobré vzít i pár přátel. Nejenže se pobavíte na svahu, ale i večer na různých kulturních akcích, která pořádají střediska, oceníte přítomnost svých blízkých.

Evropská města

Láká vás atmosféra jiných evropských měst? Proč ne? Jen se ale připravte, že si za vše trochu připlatíte.  Ceny letenek a ubytování v tomto termínu se zvyšují. Jedná se o lukrativní termín. Pokud ale peníze oželíte, hurá pro kufr a letí se. Projít si město, zažít vánoční trhy a oslavit příchod Nového roku v cizině, může být veliké dobrodružství ale i romantika.

V plavkách na pláži

V poslední době je módní trávit vánoční svátky mimo domov. Uniknete stresu, úklidu a vánoční atmosféře. Možná ohrnujete nos, ale představte si trávit Vánoce v plavkách s koktejlem v ruce. Tak proč si to neprodloužit až do silvestra? Nadělte si pod stromeček takový pobyt a okolí vám bude závidět opálení, až se vrátíte domů.

lidé na akci

S přáteli

Večery, které neomrzí. Máte-li kolem sebe dobrou partu, je vyhráno. Uspořádejte večírek, který bude tematický. Samotná příprava modelů vás pobaví. Ať už strávíte večer doma, nebo v ulicích, rozhodně se pobavíte

Doma u televize

Česká klasika s ovladačem v ruce a chlebíčky. Hospodyně pečou a vaří, jako by měl být konec světa. Večer spočívá v tom, že se obložíte jídlem a mastnými prsty odepisujete na SMS a přepínáte mezi programy. Silvestry s Menšíkem nikdy neomrzí.

Silvestr je tady

Post navigation