Pokud vás čeká během léta organizace oslavy narozenin vašeho partnera, kamaráda nebo někoho jiného z blízkých lidí, je třeba podotknout, že asi neexistuje lepší doba. Léto, přestože to tak letos možná zatím nevypadá, je skvělé především v tom, že když je příjemné počasí, pobyt venku přes celé odpoledne i večer je velmi vítaný pro všechny věkové kategorie.

nalévání čaje

Staňte se díky našim tipům skutečným guru v oblasti organizace oslav. Poradíme vám, na co určitě nezapomenout a co byste měli zařadit do programu tak, aby se hosté bavili a aby na tuto letní party vzpomínali ještě dlouho poté.

dívka s balónky

  1. Místo. Výběr lokality může být velmi jednoduchý, máte-li k dispozici vaši vlastní zahradu, nebo můžete-li využít prostor zahrady někoho blízkého. Pokud jsou v zahradě stromy a je tam prostor pro umístěný stolů, židlí a všech dalších nezbytných pomůcek, máte rozhodně vybráno.
  2. Výzdoba. Možná vás to překvapí, ale i z té nejobyčejnější zahrady se dá vykouzlit za pár chvil oáza klidu i zábavy. Nebojte se využít všechny dostupné barvy a materiály. Připravte výzdobu například v podobě origami, nebo nazdobte staré zavařovací sklenice a umístěte do nich zapálené svíčky. K dekoraci stolů můžete využít luční kvítí, které dodá celému prostoru přírodní atmosféru.
  3. Jídlo a pití. Buďte kreativní, tvořte slané i sladké dobroty, opět se nebojte využít barev. Nezapomínejte na potravinové alergie a zjistěte si raději dostatečně dopředu preference vašich přátel ohledně stravování.
  4. Zábava. Ačkoli se samozřejmé, že oslava bude sama o sobě zábavná, protože vaši hosté budou konverzovat a bavit se spolu navzájem, můžete trochu dopomoci celkové atmosféře prostřednictvím vhodné zábavy na oslavu narozenin Váš kouzelník. Nebojte se třeba živé hudby nebo právě profesionálního kouzelníka. Vaši hosté se, zejména večer, budou jistě rádi účastnit různých kouzelnických kousků.

Tipy na letní oslavu narozenin

Post navigation