Cyklistika je rozhodně nádherný koníček, kdy můžeme začít spoustu dobrodružství. Abychom mohli cestovat dále, tak mužem vzít kola za auto na nosič.

Užijte si cyklistiku naplno

Za dobrodružstvím

Jízda na kole je zájmem mnoha lidí, čehož si můžeme všimnout, když ke hezké počasí. Kolo nám totiž umožňuje za pomocí lidské síly jezdit bez problémů třeba desítky kilometrů, kdy tento dopravní prostředek není nijak náročný ani na údržbu. Krásné je, že se můžeme jet projet na nějaké hezké místo v přírodě, což má hned několik pozitivních důsledků. Tím prvním je pročištění hlavy, protože jenom šlapeme a užíváme si okolí, kdy nemusíme řešit povinnosti a starosti. Hned druhým vlivem je zlepšení fyzické kondice, protože šlapáním posilujeme naše tělo, a navíc spálíme určité množství kalorií, takže tuto činnost vyhledávají také lidé, jenž se snaží zhubnout.

jízda na kole

V naší zemi je opravdu spousta nádherných míst, kam stojí za to se jet podívat na kole. S sebou můžete vzít rodinu či přátelé a sami uvidíte, jak si výlet parádně užijte. Neměli bychom zapomínat na základní servis kola a vzít si s sebou základní vědci, aby nás nic při cestě nezaskočilo.

Nosič kol

Většina z nás má ve svém okolí mnoho hezkých míst, jenž se dají navštívit na kole. Na online mapě si můžete celou trasu nastavit, abyste věděli, kde máme jet, jak dlouhou nám to bude trvat s kdy dorazíme do cíle abychom měli zhruba představu o délce trvání celého výletu. Cestování po okolí nás může časem přestat bavit, protože prostředí je stále stejné. Proto se vyplatí si naplánovat výlet v jiné lokalitě, ovšem tak daleko jenom na kole nedojdeme.

jízda v lese

Proto můžeme dát kola na auto a vyrazit s ním do požadované lokality, kde pojedeme na kolech a zpátky zase hezky autem. Dříve se vozili kola na střeše, ale to má své nevýhody. Naroste tím hodně výška, takže nemusíme projet všude a rozhodně musíme také zmínit zhoršení aerodynamicky, s čímž jde nahoru také spotřeba. Proto je velmi oblíbený nosič kol na tažné zařízení, kdy dáme kola za auto. Ty dražší nosiče nám umožňují i bezpečné zamknutí, aby jízdní kola nikdo neukradl.

Užijte si cyklistiku naplno

Post navigation