Stěhujete se, stavíte, nebo jen zkrátka potřebujete odvést hodně osob či materiálu? Pak si rozhodně půjčte dodávku, protože je to velice ekonomické řešení.

Zapůjčení dodávky

Jaké to má výhody?

Při mnoha projektech je potřeba odvést spoustu věcí. Například jenom při stěhování máte obrovské množství věcí, jenž musíte převést do Vašeho nového domova, což není žádná sranda. Převoz pouze autem se nikdy nevyplatí, protože do něj dáte jen minimum věcí. Zároveň musíte jet na několikrát, což spolu s velkou spotřebou spojenou se zatížením auta udělá své. Naopak dodávka je přímo stavěná na převoz či materiálu či osob, a proto do ní dáte spoustu věcí.

dodávka vw

Samotný nákup se při příležitostném používání rozhodně nevyplatí. Přeci jen se jedná o vozidlo, jenž musí být přizpůsobeno provozu na pozemních komunikacích. S tím se pojí například placení povinného ručení a mít platnou STK. Zároveň to přináší řadu dalších starostí. A proto je mnohem lepší si dodávku půjčit a máte lehce vyřešenou přepravu bez starostí. Všechny vozy jsou pravidelně kontrolovány, mají všechny platné doklady, dálniční známku a spoustu dalších věcí.

Fiat Doblo

Jedná se o větší auto, jenž vyniká svou pracovitostí a nízkými náklady ba provoz, a proto se stalo tak oblíbeným i u nás. Velkou výhodou je i to, že uveze necelých 500 kg, takže s do něj naložíte a odvezete ledacos. To pro převoz například stavebního materiálu bohatě stačí, protože někdy je naprosto zbytečné si půjčovat velkou dodávku, když postačí menší hbitý pomocník, který se svého úkolu, zmocní, stejně dobře. I když se s ním dá jezdit slušně, tak si vezme jen okolo 5 l/ 100 km, což je na takového pracanta opravdu dobrý výsledek. Samozřejmě při jízdě na plyn budou náklady ještě mnohem menší. A proto rozhodně na nic nečekejte a půjčte si Fiat Doblo Maxi Cargo https://www.maxidodavky.cz/fiat-doblo-maxi-cargo pro Váš projekt. Pro rezervaci stačí vyplnit jen krátký formulář, kde zadáte základní údaje.

řízení vozu

S vozem můžete najet, kolik chcete kilometrů, a to i po dálnici, protože je vybaven dálniční známkou. Aby byl v bezpečí, tak je zabezpečen je zabezpečen GPS systémem. Potom už stačí jen odvést co potřebujete a vůz vrátit.

3.5/5 - (2 votes)
Zapůjčení dodávky

Post navigation