Možná jste někdy přemýšleli nad tím, kdo má na starosti pro nás vždy plně zásobované lékárny, nebo kdo stojí za plně vybavenými ordinacemi našich lékařů. Zásobování lékáren https://tlcargo.cz/services/ je však nelehký úkol, který obnáší mnohá kritéria a podmínky. V první řadě jsou zde jen a pouze certifikovaní, kvalitní a osvědčení výrobci léčiv.

spolupráce

Od nich se léčiva skladují ve speciálních skladech, které jsou samozřejmě chráněny před škůdci, apod. Samotný sklad pro léčiva navíc splňuje také speciálně upravovanou teplotu, vhodnou pro konkrétní medikamenty. Mimo profesionální a přizpůsobené prostory je také důležité zmínit specializované pracovníky. Ti musejí procházet množstvím školení, a zároveň dohlížejí, aby celý sklad splňoval veškeré kontrolované podmínky. Poté, co jsou léčiva objednána do konkrétní lékárny, kliniky, či ordinace, přichází na řadu speciálně upravené vozidlo. Klimatizovaný vůz se pak stará o to, aby objednané léčivo bylo doručeno rychle, bezpečně a spolehlivě.

lékárna

Doručování léčiv a s tím spojené zásobování lékáren a klinik je možné takřka po celé Evropě. Distribuce je možná ve všech státech Evropské Unie, tedy například Belgie, Bulharsko, Dánsko, Česká republika, Polsko, Německo, či Slovensko, a další. Mimo země Evropské Unie je rozvoz a zásobování léčiv možný i v dalších zemích Evropy, tedy například Rusko, Ukrajina, Kazachstán a další státy SNS. Jste-li Vy osobně majitelem některé z lékáren, či klinik a ordinací, jistě Vás zaujme nejen bezpečnost, rychlost, a spolehlivost přepravy, či kvalita medikamentů, ale také nízká cena. Mimo medikamenty v již zmíněných lékárnách, klinikách, či ordinacích, je také možné zásobovat nemocniční zařízení zdravotnickými potřebami, nebo distribuovat zdravotnický sortiment do výzkumných ústavů. V každém případě Vás jistě nezklame ani kvalita produktů, ani zaručená spolehlivost přepravy.

Zásobování (nejen) lékáren

Post navigation